FINANCENTER

NEBANKOVNÍ PŮJČKY

NĚCO O NÁS

Financenter Liberec - jsme sehraný tým : Michaela Fléglová & Petra Osičková

 

Půjčky, úvěry, hypotéky zajišťujeme pro své klienty již od roku 2000.

Od 1.3. 2017 jsme registrované u ČNB jako samostatný zprostředkovatel spotřebitelských úvěrů v přechodném období a vázaný zástupce SZ v přechodném období.

 

Každý si u nás vybere ! Najdeme optimální řešení. Schválení rychle, on – line.

OSLOVIT NÁS?

No rozhodně ano ... už nyní jsme společně mohli vyřešit Vaše finanční potřeby!

 

Ve finančním sektoru pracujeme už od roku 2000 a půjčky, úvěry a hypotéky jsme zajistili nespočtu našich zákazníků. Naše 17-ti leté zkušenosti a odbornost Vám tak zaručují to, že v nás získáváte partnera, který Vám nabídne nejvýhodnější a nejreálnější řešení půjčky, úvěru nebo hypotéky.

 

Oslovte nás pro nezávaznou konzultaci a případnou nabídku ... a nezapomeňte na to, že ... "líná huba, je holé neštěstí".

JAK PRACUJEME PRO VÁS

Nabízíme jen reálná finanční řešení

Potřebujete půjčku, úvěr nebo hypotéku a mohli bychom Vám naslibovat "hory, doly". To ale není náš styl. V první řadě se snažíme vyposlechnout Váš příběh a možnosti, které máte a na jejich základě pak vymyslíme řešení. Vždy je nějaké řešení na vyřízení potřebné půjčky, úvěru nebo hypotéky. My nabízíme řešení, která jsou pro Vás reálné a v budoucnu nezrujnují Vaši peněženku.

Vše probereme a zajistíme pro Vás

Jestliže se společně dobereme výsledné variantě finančního řešení potřebné půjčky, úvěru nebo hypotéky ... nastává samotná realizace. Všechny potřebné informace, dokumenty a doklady spolu probereme a tak se nestane, že byste o něčem neveděli nebo neznali. O každém jednání se zákazníkem sepisujeme dokument s názvem "Záznam jednání se zákazníkem", který pak dostáváte v kopii a máte tak vždy v ruce písemný důkaz našeho jednání.

VÍME JAK

Každý si u nás vybere, pro každého máme řešení

V nabídce máme různé typy úvěrů od více poskytovatelů, tak abychom vyhověli požadavkům našeho klienta – zaměstnance, důchodce i podnikatele.

 

Mikropůjčky
Úvěry pro zaměstnance
Půjčky důchodcům
Podnikatelské úvěry
Úvěry se zástavou nemovitosti
Konsolidace
Výkupy nemovitostí

 

S námi se můžete potkat na celém území

 České republiky. Stačí nás jen oslovit nebo vyplnit online poptávku.